781 виборча дільниця на Донеччині частково доступна для людей з інвалідністю

781 виборча дільниця на Донеччині частково доступна для людей з інвалідністю. донеччина, аудит, виборча дільниця, доступність, інвалідність, hand, finger

Такі результати комплексного аудиту, проведеного в області. Всього проінспектували 627 будівель, де розташовується 781 виборча дільниця, повідомляє АКМЦ.

Нині на підконтрольній Україні території Донеччини розташовано близько 1330 виборчих дільниць. Такі дані навів в.о. начальника управління містобудування та архітектури Донецької облдержадміністрації Василь Теклюк, посилаючись на Державний реєстр виборців.

«У зв’язку з внесенням змін до виборчого кодексу України. Вимог пунктів 2,3 статті 62, пункту 7 Прикінцевих та перехідних положень зазначеного кодексу органам влади необхідно забезпечити до 1 січня 2025 року доступність для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до всіх приміщень виборчих дільниць. Виникає необхідність завершення аудиту стану доступності, розробки та реалізації середньострокових планів заходів щодо забезпечення доступності для людей з інвалідністю різних нозологічних форм до виборчих дільниць», – розповів Василь Теклюк.

Протягом 2019-2020 років елементами доступності було облаштовано 42 будівлі.

«Виборчі дільниці – це школи, дитячі садочки, лікарні, клуби. Ми, як кажуть, двох зайців уб’ємо: приведемо у відповідність не лише виборці дільниці, а й ті об’єкти, які стануть для маломобільної категорії доступними», – зазначила голова ГО «Донецька обласна організація «Союз осіб з інвалідністю України» Надія Поламарчук.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла постанову 3809 про призначення місцевих виборів на 25 жовтня 2020 року.

Ірина Мартинова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*