У Миколаєві відбувся тренінг “Супровід аутичної дитини” для батьків та тьюторів (ВІДЕО)

У Миколаєві відбувся тренінг “Супровід аутичної дитини” для батьків та тьюторів (ВІДЕО). миколаїв, аутизм, тренинг, тьютор, інклюзія

У Миколаєві відбувся тренінг “Супровід аутичної дитини” для батьків та тьюторів. миколаїв, аутизм, тренинг, тьютор, інклюзіяСуспільне Миколаїв

Тренінг “Супровід аутичної дитини” реалізований завдяки проєкту “Неформальний інклюзивний центр”, який переміг у конкурсі “Громадський бюджет”, повідомляє Суспільне.

“Наша аудиторія – це батьки, які виховують дітей з інвалідністю, це фахівці. Які опрацьовують тему інклюзії. Тобто це асистенти, вчителі-вихователі. Тьютор – це відносно нова професія у нас в Україні, але вже зараз ставиться питання проведення державного стандарту для цієї професії”, – розповіла авторка проєкту Ольга Зотова.

Подробиці в репортажі кореспондентів Суспільного

Авторка: Ніна Булах, оператор: Василь Філімон.

Тренінг проводила психологиня Ірина Куліш. Під час конференції порушували питання, як зрозуміти дитину з аутизмом, в чому її особливість тощо. Крім лекцій були і практичні завдання.

“У групі були люди, у яких є свої аутичні діти або онуки, а є люди, які працюють з такими дітьми. Тому завдання були диференційовані”, – розповіла психологиня Ірина Куліш.

У Миколаєві відбувся тренінг “Супровід аутичної дитини” для батьків та тьюторів. миколаїв, аутизм, тренинг, тьютор, інклюзіяСуспільне Миколаїв

Курс “Супровід аутичної дитини” тривав три місяці. Приблизно 50 людей пройшли тримісячний тренінг. Учасники отримали Сертифікат.

Що відомо

23 травня 2019 року соціальний проєкт “Неформальний інклюзивний центр” був поданий на конкурс “Громадський бюджет”. За результатами голосування отримав перемогу. Кошторисна вартість – 290 тисяч 500 гривень.

Ольга Ворошилова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*