Цього року у 63 житлових приміщеннях Львова облаштують елементи доступності

Цього року у 63 житлових приміщеннях Львова облаштують елементи доступності. львів, доступність, житлові приміщення, облаштування, інвалідність

Цього року у 63 житлових приміщеннях Львова облаштують елементи доступності. львів, доступність, житлові приміщення, облаштування, інвалідністьфото: Олександр Мазуренко

У житлових приміщеннях Львова облаштовують елементи доступності для людей з інвалідністю у колісних кріслах та людей з інвалідністю з порушенням зору 1-ї групи. Упродовж 2019−2020 років такими елементами обладнали 45 житлових приміщень, а у 2021 році – планують обладнати 63 приміщення. Ухвалу підтримали 46 міських обранців.

Так, 25 лютого сесія Львівської міської ради внесла зміни до ухвали «Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.11.2018 № 4155 «Про затвердження Програми забезпечення доступності житлових приміщень осіб з інвалідністю у кріслах колісних та осіб з інвалідністю з порушенням зору 1 групи».

Як розповіли в міському управлінні соціального захисту, упродовж 2019−2020 років елементами доступності обладнано 22 житлові приміщення осіб з інвалідністю у кріслах колісних на загальну суму 2306,7 тис. грн. Районні адміністрації міста подали перелік житлових приміщень, на які першочергово потрібні кошти для облаштування таких елементів доступності у 2021 році. Цей перелік погодили на засіданні Комітету з доступності міського середовища у Львові.

Відтак, запропоновано включити до цього переліку на 2021 рік 63 об’єкти. Окрім цього, враховуючи, що до складу Львівської міської територіальної громади увійшли 15 населених пунктів, дію цієї ухвали поширять також на мешканців, які зареєстровані на території Львівської міської територіальної громади.

Перелік житлових приміщень, у яких 2021 року планують облаштувати елементи доступності

Марія Демчина

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*