Дитячий майданчик у Маріїнському парку буде реконструйовано: Павло Бабій взяв участь в обговорені створення сучасного простору для дітей з інклюзією (ФОТО)

Дитячий майданчик у Маріїнському парку буде реконструйовано: Павло Бабій взяв участь в обговорені створення сучасного простору для дітей з інклюзією (ФОТО). київ, павло бабій, дитячий майданчик, нарада, інклюзія

Дитячий майданчик у Маріїнському парку буде реконструйовано: Павло Бабій взяв участь в обговорені створення сучасного простору для дітей з інклюзією. київ, павло бабій, дитячий майданчик, нарада, інклюзія

На карантині робота з покращення столиці не припиняється.

Так 30 квітня виконувач обов’язків голови Печерської райдержадміністрації Павло Бабій взяв участь у нараді щодо створення у Маріїнському парку сучасного дитячого майданчика з встановленням елементів інклюзії.

Під час наради обговорено концепцію реконструкції дитячого майданчику, що буде пристосований для дітей з особливими потребами.

Створення такого сучасного дитячого простору передбачає використання якісного штучного покриття, що забезпечує мінімізацію травм, елементів для розвитку і стимулювання вестибулярного апарату, координації, тактильної чутливості, візуального фокусування тощо.

«Сподіваюсь, що встановлення такого майданчику відкриє можливості для дітей з особливими потребами соціально адаптовуватись, знайомити з навколишнім світом та активно розвиватись, адже діти – це наше майбутнє! А також сподіваюсь, що даний проєкт стане поштовхом для подальшої розбудови подібних інклюзивних місць»,- прокоментував Павло Бабій.

Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*