Для дитини з інвалідністю облаштовують прибудову з пандусом

Для дитини з інвалідністю облаштовують прибудову з пандусом. покровск, доступність, пандус, прибудова, інвалідність

Для дитини з інвалідністю облаштовують прибудову з пандусом. покровск, доступність, пандус, прибудова, інвалідність

Маленький Дмитрик – житель Покровська, що має інвалідність. Для повноцінного розвитку хлопчику необхідно постійно займатися фізичними вправами, але розмір квартири не дозволяє розмістити необхідне приладдя. Щоб звільнити місце для тренажерів, мама Дмитрика звернулася до Покровської міської ради, аби влада допомогла родині прибудувати приміщення для зберігання візка.

В цьому місяці в рамках дії щорічної Програми створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільних груп населення Житлово-комунальний відділ Покровської міської ради замовив роботи, а підрядна організація вже розпочала будівництво споруди для зберігання засобів пересування та реабілітації дитини з інвалідністю. За цією заявкою був розроблений проєкт та підготовлена вся необхідна документація ще минулого року, а роботи розпочалися як тільки було отримане фінансування.

Минулого року було втілено два таких проєкти. На цей рік, крім зазначених вище робіт, заплановане також встановлення боксу для зберігання інвалідного візка для мешканця вул. Таманова.

Нагадаємо, що в рамках Програми здійснюється постійний моніторинг доступності маломобільних груп населення до об’єктів громадсько-житлового призначення.

Покровська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*