Для туристів з інвалідністю склали топ-10 найзручніших міст світу

Для туристів з інвалідністю склали топ-10 найзручніших міст світу. ceo valuable 500, доступність, мандрівник, місто, турист, road, person, outdoor, bicycle, bicycle wheel, wheel, land vehicle, footwear, vehicle, tire. A bag of luggage

Для туристів з обмеженнями склали перелік міст світу з найзручнішим транспортом, близькістю житла до культурних пам’яток, доступністю інформації про доступність

Про це інформує Еспресо з посиланням на The Independent.

Мандрівники з обмеженими фізичними можливостями у межах дослідження, організованого CEO Valuable 500 – єдиної глобальної структури, що займається інтеграцією людей з обмеженими можливостями, назвали міста, де почувалися найкомфортніше. Відтак топ-10 найзручніших міст виглядає так: Амстердам (Нідерланди), Лас-Вегас (США), Нью-Йорк (США), Орландо (США), Париж (Франція), Шанхай (Китай), Лондон (Великобританія), Сінгапур (Сінгапур), Сідней (Австралія) і Токіо (Японія). Вибір зробили 3500 людей з Великобританії, США, Австралії, Китаю та Японії.

Респонденти оцінювали доступність кожного міста з огляду на транспорт, близькість житла до культурних пам’яток, магазинів, ресторанів, доступність інформації про доступність й інше.

Як зазначають в CEO Valuable 500, з огляду на те, що близько мільярда населення світу живе з інвалідністю і населення старіє, набирає щораз більшої актуальності, щоби в туристичному секторі працювати над задоволенням потреб доступності в усьому світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*