До обласного плану заходів “Безбар’єрна Кіровоградщина” внесено зміни

До обласного плану заходів “Безбар’єрна Кіровоградщина” внесено зміни. безбар’єрна кіровоградщина, доступність, норма, інвалідність, інфраструктура, ground, outdoor, wheel, person, tire, bicycle wheel, land vehicle, bicycle, bike, vehicle. A bicycle parked on a sidewalk

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 10 лютого внесено зміни до Обласного плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2016-2020 роки “Безбар’єрна Кіровоградщина”, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 21 червня 2016 року № 253.

Зміни внесені відповідно до вимог Указу Президента України від 03 грудня 2019 року № 875 “Про підвищення ефективності заходів у сфері прав осіб з інвалідністю”, доручення Прем’єр-міністра України від 19 грудня 2019 року та пов’язані з набранням чинності з 1 квітня 2019 року Державних будівельних норм В.2.2-40:2018 “Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд”. Цими нормами передбачено створення в Україні обов’язкового безбар’єрного простору для маломобільних груп населення. Всі будинки та споруди, а також вся необхідна інфраструктура мають обов’язково проектуватися з елементами доступності.

Зважаючи на зазначене, пункт 1 розділу І “Будівництво, реконструкція, облаштування об’єктів” Обласного плану заходів викладено в такій редакції:

“1. Забезпечити врахування потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення під час підготовки містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок, проектування, будівництва нових, проведення реконструкції та капітальних ремонтів існуючих будівель та приміщень закладів культури, охорони здоров’я, навчальних закладів, об’єктів житлового та громадського призначення, будівель органів прокуратури, поліції та судів, об’єктів торгівлі, транспорту та зв’язку, доріг, вулиць, тротуарів, пішохідних переходів”.

Кіровоградська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*