Інклюзія по-чортківськи: у міській раді обладнали підйомник та санвузол для людей з інвалідністю

Інклюзія по-чортківськи: у міській раді обладнали підйомник та санвузол для людей з інвалідністю. чортків, міська рада, підйомник, санвузол, інвалідність, wheel, wheelchair, land vehicle, tire, person, clothing, vehicle, bicycle wheel. A man riding on the back of a bicycle

Інклюзія по-чортківськи: у міській раді обладнали підйомник та санвузол для людей з інвалідністю. чортків, міська рада, підйомник, санвузол, інвалідність

«Ще один наш крок до без «бар’єрного» Чорткова. У фойє міської ради встановили похилий підйомник для людей з інвалідністю, щоб вони без «перешкод» отримували послуги від спеціалістів міської ради», – пише на своїй сторінці у Facebook мер Чорткова Володимир Шматько.

Як розповів міський голова, минулого року побудували якісний і правильний пандус до будівлі міської ради. На 1 метр висоти – 12 метрів довжини, тобто 5 градусів кута нахилу, або 8%, ширина 1,2 м. Окрім цього, відповідно до вимог ДБН, замінили вхідні двері, ширина яких тепер – 0,9 м.

Також у міській раді обладнано санвузол для людей з обмеженими можливостями.

– Дякую Богдану Присяжному за те, що протестували цей підйомник. Шановні керівники установ і власники закладів на території міста, беріть приклад, – написав Володимир Шматько.

Олександр Боднарчук

Фото зі сторінки Володимира Шматька

Терен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*