У Київській міській раді обговорили актуальні норми доступності міських об’єктів для людей з інвалідністю та маломобільних осіб

У Київській міській раді обговорили актуальні норми доступності міських об’єктів для людей з інвалідністю та маломобільних осіб. київ, комітет, доступність, обговорення, інвалідність

У Київській міській раді обговорили актуальні норми доступності міських об’єктів для людей з інвалідністю та маломобільних осіб. київ, комітет, доступність, обговорення, інвалідність

У Київській міській раді відбулось обговорення основних завдань Комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об‘єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Участь в обговоренні взяли заступник голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба, депутатки Київської міської ради Ксенія Семенова та Євгенія Кулеба, представники громадських організацій, які опікуються безбар’єрністю у Києві.

За словами депутатки Ксенії Семенової, комітет займається забезпеченням координації дій місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій у сфері створення для маломобільних груп населення безперешкодного доступу до житла, громадських й виробничих будинків, а також інших будівель та споруд.

«Під час зустрічі разом з колегами обговорили потенціал роботи комітету у наступному році, провели аналіз проблемних питань, які виникають у процесі створення безбар’єрного середовища для маломобільних груп населення. А також напрацювали пропозиції щодо визначення шляхів та механізмів забезпечення безперешкодного доступу до інфраструктурних об’єктів та громадського транспорту. У столиці створюється безбар’єрне середовище, і комітет має своєчасно проводити контроль та оперативно реагувати на суспільні запити. Київ має бути доступним для всіх людей», – зазначила Ксенія Семенова.

Депутатка додала, що у подальшому необхідно визначити чіткі показники ефективності роботи комітету з метою створення безбар’єрного середовища у всіх районах столиці.

Найближчим часом планується оновлення складу комітету і положення про комітет, тому пропозиції щодо персонального складу та змісту приймаються до 17 вересня на електронну адресу: .

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*