Міські лікарні й поліклініки обстежать на доступність для маломобільних людей

Міські лікарні й поліклініки обстежать на доступність для маломобільних людей. андрій садовий, львів, доступність, медичний заклад, інвалідність

Міські лікарні й поліклініки обстежать на доступність для маломобільних людей. андрій садовий, львів, доступність, медичний заклад, інвалідністьфото з архіву, автор: Роман Балук

Міські медичні заклади у Львові обстежать на доступність для маломобільних людей. Відповідне доручення дав 22 квітня мер міста Андрій Садовий під час сесії міської ради.

Зокрема, йдеться про перевірку на доступність приміщень лікарень та поліклінічних відділень, наявність та облаштування спеціальних палат, відповідно до потреб маломобільних людей.

«Скеровую доручення, щоб управління охорони здоров’я дало чіткий зріз, щоби нова очільниця особисто пройшлася по всіх лікарнях і поліклініках з тим поглядом, як це бачить людина з інвалідністю. Це дуже важливо. Після обстеження ми повернемося до цього питання, по декількох лікарнях я проїдуся сам і подивлюся на це з особливим поглядом», – зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Пресслужба ЛМР

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*