«Місто не готове». Маша Єфросиніна та Олександр Терен сіли в колісні крісла, щоб дослідити Львів на безбар’єрність (ВІДЕО)

«Місто не готове». Маша Єфросиніна та Олександр Терен сіли в колісні крісла, щоб дослідити Львів на безбар’єрність (ВІДЕО). youtube-шоу відвал ніг, львів, маша єфросиніна, олександр будько, захисник

«Місто не готове». Маша Єфросиніна та Олександр Терен сіли в колісні крісла, щоб дослідити Львів на безбар’єрність. youtube-шоу відвал ніг, львів, маша єфросиніна, олександр будько, захисникЄфросиніна і Терен досліджували Львів на безбар’єрність (Фото:Терен/YouTube)

Телеведуча Маша Єфросиніна та український захисник Олександр Будько на позивний Терен, який на фронті втратив обидві ноги, дослідили Львів на безбар’єрність у новому випуску YouTube-шоу Відвал ніг, інформує NV.

Для цього вони сіли в колісні крісла і вирушили на прогулянку центром міста. Вони також вирішили випити кави в одній із місцевих кав’ярень.

«Я стільки разів була у Львові і жодного разу не бачила тут людини в кріслі. Тепер я розумію, чому. Я захочу вже не кави, а горілки. Це страшні речі. Місто не готове. Це таке знущання — ти захищав, ти страждав, ти терпів фантомні болі, пройшов через пекло, а потім ти приїжджаєш, щоб трохи відновитися, випити кави і повірити в життя — і ось такою доріжкою до кав’ярні ти ковбасишся і почуваєшся непотребою», — каже Єфросиніна під час прогулянки на колісному кріслі по бруківці на площі Ринок.

Вони також спробували потрапити в кафе, зняти номер у готелі, знайти карту доступності та покататися на ковзанах. У результаті Терен констатував, що найтуристичніша частина Львова виявилася не готовою для туристів з інвалідністю, проте йому вдалося покататися на ковзанах і зняти інклюзивний номер у готелі.

«Подорож була вражаючою, подекуди дуже незручною, подекуди сповнена неочікуваних приємностей. Було по-різному, чесно скажемо. Шокового і скандального контенту вистачає. Але! Найголовніше, що ми зустріли людей яким небайдужа тема безбарʼєрності. І головне, що ми побачили – що це питання вже рушає з мертвої точки. Сподіваємось на позитивні зміни спільними діями!», — прокоментував Терен.

Вероніка Шмітт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*