На Харківщині прокуратура продовжує реалізацію програми забезпечення доступності споруд для осіб з інвалідністю (ФОТО)

На Харківщині прокуратура продовжує реалізацію програми забезпечення доступності споруд для осіб з інвалідністю (ФОТО). харківщина, доступність, облаштування, прокуратура, інвалідність, outdoor, sky, tree, ground, traffic sign, sign, snow, signage. A sign on the side of a snow covered street

На Харківщині прокуратура продовжує реалізацію програми забезпечення доступності споруд для осіб з інвалідністю. харківщина, доступність, облаштування, прокуратура, інвалідність

На виконання завдання Генеральної прокуратури України в рамках реалізації вимог Конвенції про права осіб з інвалідністю та низки законодавчих документів України на Харківщині прокуратура виконує програму зі створення необхідних умов для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень прокуратури.

Наразі поряд з будинком Богодухівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури облаштоване місце для паркування автомобілів осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, а на ґанку приміщення встановлено кнопку виклику чергового.

Крім того, біля входу до приміщення прокуратури розміщено вивіску де міститься інформація про графік роботи та години прийому, надруковану шрифтом Брайля.

Нагадаємо, першим кроком реалізації програми стало облаштування будівлі прокуратури області пандусом та кнопкою виклику біля входу. На сьогодні будівлю прокуратури області максимально облаштували для безперешкодного відвідування осіб з інвалідністю.

Роботу, проведену прокуратурою на цьому напрямі, схвалила громадська організація інвалідів «Креавіта». У листі на ім’я прокурора області Юрія Данильченка, віце-президент організації Олена Шингарьова зазначила, що на сьогодні у приміщенні прокуратури області створені усі умови для безперешкодного відвідування будівлі особами з інвалідністю та іншими представниками маломобільних груп населення. Від імені громадської організації вона висловила вдячність за створення доступності приміщення прокуратури.

Надалі з метою соціальної захищеності осіб з інвалідністю, гарантування їм можливості нарівні з іншими громадянами вести повноцінний спосіб життя, відповідно до індивідуальних особливостей, необхідні заходи будуть запроваджені також у приміщеннях місцевих прокуратур.

Прес-служба прокуратури Харківської області

Прокуратура Харківської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*