У Львові батьки напрацювали стратегію з впровадження раннього втручання

У Львові батьки напрацювали стратегію з впровадження раннього втручання. львів, напрацювання, планування, раннє втручання, сесія, indoor, wall, person, computer, furniture, table, clothing, floor, desk, whiteboard. A group of people in a room

У Львові батьки напрацювали стратегію з впровадження раннього втручання. львів, напрацювання, планування, раннє втручання, сесія

17 березня для членів Львівської регіональної платформи ВФ “Батьки за раннє втручання” провели сесію зі стратегічного планування.

Захід відбувся в рамках проекту “Підвищення спроможностей батьківських ГО та співпраця з ОТГ задля впровадження послуги раннього втручання на місцевому рівні”, який реалізує ГО “Розправлені крила” у співпраці з ГС “Всеукраїнське громадське об’єднання “Національна Асамблея людей з інвалідністю України” в межах впровадження проекту “Батьківська адвокація раннього втручання в Україні – стратегічне планування та регіональні міні-проекти”, що реалізує ГС “ВГО “НАІУ” та Міжнародний фонд “Відродження.

Протягом цілого дня з фаховим супроводом професійних тренерів Павла Бачинського та Аліси Макаріхіної десятеро представників батьківських організацій, які входять до складу платформи, напрацювали як стратегічне бачення розвитку, так і тактичні напрямки діяльності на найближчі роки.

Участь у заході взяли активні батьки з ГО «Розправлені крила», ЗУГО «Безмежний діалог», Всеукраїнської асоціації допомоги хворим на туберозний склероз, Товариства «Надія» (м. Львів) і Товариства «Надія» (м.Дрогобич, Львівська область) та БУ «Джерело».

Національна Асамблея людей з інвалідністю України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*