На пляжі для людей з інвалідністю відкрито купальний сезон (ФОТО)

На пляжі для людей з інвалідністю відкрито купальний сезон (ФОТО). мариуполь, доступність, комфорт, пляж, інвалідність

На пляжі для людей з інвалідністю відкрито купальний сезон. мариуполь, доступність, комфорт, пляж, інвалідність

У Приморському районі відкрився пляж для людей з інвалідністю. В рамках програми «Маріуполь з турботою про вас» двічі на тиждень чотири тролейбуси безкоштовно доставляють маріупольців до місця відпочинку. Маршрути і зупинки продумані так, щоб охопити всі райони міста.

«Через погодні умови сезон почали пізніше. Плануємо виїзди до кінця серпня. Якщо температура повітря дозволить, то продовжимо ще на місяць. За один заїзд ми охоплюємо близько 30 осіб. Про час і місце збору всім бажаючим повідомляють керівники товариств людей з інвалідністю», – розповіла директор департаменту соціального захисту населення Ірина Коробка.

Для комфорту відпочиваючих на місці облаштували бетонну доріжку що веде до моря та оглядового майданчика, лежаки з навісами, спеціальну роздягальню, туалети і душову кабінку. Встановлено дитячий майданчик, оснащений елементами доступності. Крім цього, чергують рятувальники та медсестра. У разі необхідності вони можуть надати допомогу.

На сьогодні Маріуполь активно розвивається, стає ще більш комфортним для всіх. В рамках ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів» громадські місця облаштовуються з урахуванням доступності для людей з інвалідністю.

Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*