Наскільки безбар’єрна Німеччина? Перевірка на інвалідному візку (ВІДЕО)

Наскільки безбар’єрна Німеччина? Перевірка на інвалідному візку (ВІДЕО). бонн, німеччина, перевірка, пересування, інвалідний візок

Наскільки безбар’єрна Німеччина? Перевірка на інвалідному візку. бонн, німеччина, перевірка, пересування, інвалідний візокНаскільки Німеччина пристосована для людей в інвалідних візках?

06.01.2020 — У Німеччині люди на візках майже не обмежені у своєму пересуванні. DW разом з двома учасницями чемпіонату світу з танців на візках перевірила, наскільки вулиці і транспорт у Бонні пристосовані до їхніх потреб.

У Анни Горчакової з Мінська вроджене пошкодження хребта. У Німеччину вона приїхала з партнером з танців Романом Усмановим і колегою Олесею Алехнович. Сьогодні молоді люди з Білорусі випробують, наскільки доступне для пересування візком міське середовище в німецькому Бонні. У центрі міста – знижені бордюри. Підземних переходів лише зі сходами немає, а наземні переходи обладнані світлофорами з датчиками. На зупинці трамваю є не лише пандуси, але й рельєфна розмітка для людей з вадами зору. “У Німеччині я була багато разів, – розповіла DW багаторазова чемпіонка світу з танців на візках Анна Горчакова. – І нам не траплялося місць, в які не можна заїхати на візку. Якщо ви нам скажете, що такі місця існують, ми дуже здивуємося”. Дивіться, як DW разом з дівчатами на візках перевіряла, наскільки вулиці і транспорт у Бонні пристосовані до їхніх потреб:

Ольга Капустіна

Deutsche Welle

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*