Обласна державна адміністрація впроваджує заходи із захисту прав осіб з обмеженими фізичними можливостями

Обласна державна адміністрація впроваджує заходи із захисту прав осіб з обмеженими фізичними можливостями. івано-франківщина, доступність, засідання, інвалідність, інфраструктура

Обласна державна адміністрація впроваджує заходи із захисту прав осіб з обмеженими фізичними можливостями. івано-франківщина, доступність, засідання, інвалідність, інфраструктура

4 лютого під керівництвом заступників голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Василя Івасика та Світлани Онищук відбулося засідання обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур.

Розпочинаючи нараду, Світлана Онищук підкреслила, що комітет повинен сформулювати дієвий перелік заходів задля вирішення проблемних питань доступності інвалідів до об’єктів соціальної і транспортної інфраструктури, щоб обласна державна адміністрація та органи влади на місцях могли їх ефективно реалізовувати.

Під час зустрічі були розглянуті звернення представників громадської організації «Слід». Наголошували на доступності для інвалідів і малозахищених верств населення до об’єктів медичної, освітньої, соціальної інфраструктур та відповідність їх нормам ДБН. Обговорювали питання проведення перевірок цих об’єктів в області та реалізацію заходів із вдосконалення їх доступності.

«Ми зобов’язані зробити усе можливе для того, щоб особи з інвалідністю почували себе захищено. Комітет доступності має бути результативним, дієвим та повинен підвищувати рівень доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної й інженерно-транспортної інфраструктур», – зазначив Василь Івасик.

Активно обговорювали питання розробки обласної прогарами «Доступне Прикарпаття», проведення, через реалізацію конкурсу проектів, тематичних інформаційно-просвітницьких курсів для районних комітетів доступності та об’єднаних територіальних громад «Інвалідність не обмежує – обмежує дискримінація». Наголошували також, що у Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки враховані пропозиції громадських організацій із захисту прав інвалідів.

За результатами засідання комітету доступності вирішено здійснювати огляд відповідних об’єктів задля вивчення й організації впровадження ефективних заходів із вдосконалення їх доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями та дано низку інших важливих доручень.

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*