Об’єкти інфраструктури стають доступними для осіб з інвалідністю

Об’єкти інфраструктури стають доступними для осіб з інвалідністю. запорізька область, доступність, забезпечення, пандус, інвалідність, bicycle, ground, outdoor, wheel, bicycle wheel, land vehicle, vehicle, bike, sidewalk, tire. A person sitting on a bicycle

Об’єкти інфраструктури стають доступними для осіб з інвалідністю. запорізька область, доступність, забезпечення, пандус, інвалідністьОргани соціального захисту населення Запорізької області впродовж 2017 року продовжували забезпечувати умови для безперешкодного доступу особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю до об’єктів інфраструктури.

У системі соціального захисту населення наразі функціонує 169 будівель – це управління праці та соціального захисту населення, територіальні центри соціального обслуговування, будинки-інтернати системи соціального захисту населення, центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів, центри професійної реабілітації інвалідів, а також центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

Переважна більшість їх знаходиться на першому поверсі і не потребує будь-яких додаткових пристосувань, решта обладнані пандусами та поручнями. Де це необхідно, встановлені засоби виклику персоналу. Лише кілька приміщень, які знаходяться в оренді, потребують додаткових пристроїв.

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації створено веб-портал, адаптований для осіб з ураженням органів зору, на якому постійно висвітлюють заходи, спрямовані на захист інтересів осіб з інвалідністю, формування суспільної позиції щодо безумовного забезпечення їх прав.

Також у рамках реалізації проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» щодо забезпечення доступності центрального та регіональних органів соціальної сфери для маломобільних груп населення Департаментом обладнано окреме приміщення макетами тактильних засобів.

Робота щодо удосконалення умов доступності особам з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів системи соціального захисту населення триває.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*