“Роботи не повинні чекати завершення війни”. В Івано-Франківській громаді працюють над доступністю для людей з інвалідністю

“Роботи не повинні чекати завершення війни”. В Івано-Франківській громаді працюють над доступністю для людей з інвалідністю. івано-франківська громада, руслан марцінків, доступність, пандус, інвалідність, bicycle, outdoor, tree, wheel, bicycle wheel, bike, land vehicle, person, tire, vehicle. A man riding on the back of a bicycle

Очільник Івано-Франківської громади розповів про стан справ пов’язаний із роботами щодо доступності міста ля людей з інвалідністю.

Детальніше про це Руслан Марцінків розповів під час програми “Про головне в деталях”, передає Фіртка.

“Великий обсяг робіт, які необхідно виконати. Першочергово — це центральна частина й від Обласної лікарні до лікарні на Матейки, Вовчинецька.

Тобто, такі ключові вулиці повинні бути доступними для людей з інвалідністю, з цього розпочали”, – каже посадовець.

За його словами, деякі роботи вдалось зробити цьогоріч.

“Більшу кількість ми запланували на наступний рік. Тут йдеться й про з’їзди, пандуси й багато інших речей”, – каже Марцінків.

Крім того, додає очільник, проситимуть також й бізнес, щоб вони приклади й свої зусилля.

“Пригадую, як ми їхали з вулиці Мазепи до вулиці Шевченка, яка нібито доступна, але проблема, в жодне кафе неможливо заїхати на інвалідному візку.

Мені здається, що ці роботи не повинні чекати завершення війни, це потрібно робити паралельно”, – переконаний Марцінків.

До слова, як зазначив посадовець, комунальний транспорт в місті, здебільшого є доступним для людей з інвалідністю, чи для дитячого візку.

“Але є питання щодо під’їздів, зупинок та заїздів. Тобто, багато тих речей, які місто зобов’язане зробити”, – наголосив Руслан Марцінків.

Уляна Мокринчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*