У Львівській громаді зросла кількість людей з інвалідністю внаслідок війни

У Львівській громаді зросла кількість людей з інвалідністю внаслідок війни. львівська громада, ветеран, військовий, поранений, інвалідність внаслідок війни

У Львівській громаді зросла кількість людей з інвалідністю внаслідок війни. львівська громада, ветеран, військовий, поранений, інвалідність внаслідок війниФОТО: ІВАН СТАНІСЛАВСЬКИЙ/ТВОЄ МІСТО

У Львівській громаді мешкає понад 7742 учасників антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил/заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, з них – 776 осіб з інвалідністю внаслідок війни. Кількість осіб з інвалідністю внаслідок війни з кожним днем зростає. Про це повідомили у коментарі Tvoemisto.tv в управлінні соціального захисту ЛМР.

Станом на 1 січня 2022 року обліковано 625 осіб з інвалідністю внаслідок війни, зокрема:

  • І група – 21 особа;
  • ІІ група – 161 особа;
  • ІІІ група – 443 особи.

Водночас станом на 1 вересня 2023 року обліковано 776 осіб з інвалідністю внаслідок війни, зокрема:

  • І група – 39 осіб;
  • ІІ група – 240 осіб;
  • ІІІ група – 497 осіб.

Загалом частка осіб з інвалідністю у загальній чисельності мешканців Львівської МТГ складає 5,6% – це понад 47,5 тисячі осіб. З них більше 1300 осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які користуються кріслами колісними.

Нагадаємо, що для того, щоб обговорити, чи готові підприємства працевлаштовувати поранених на війні людей, чи шукають ветерани роботу, які вакансії пропонує їм львівський ринок праці, а також про те, на скільки Львів є доступним й інклюзивним для людей з інвалідністю, що робить місто, щоб покращити умови і чого бракує військовим Tvoemisto.tv організувало дискусію «Робочі місця і доступність. Чи готова Львівщина до повернення військових».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*