Стратегію із створення безбар’єрного простору на території Ужгородської територіальної громади на період до 2030 року обговорили у міськраді (ФОТО)

Стратегію із створення безбар’єрного простору на території Ужгородської територіальної громади на період до 2030 року обговорили у міськраді (ФОТО). ужгородська громада, безбар’єрний простір, доступність, створення, інвалідність

Стратегію із створення безбар’єрного простору на території Ужгородської територіальної громади на період до 2030 року обговорили у міськраді. ужгородська громада, безбар’єрний простір, доступність, створення, інвалідність

Тут відбулося засідання комітету з забезпечення доступності осіб із інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Участь у засіданні взяли заступник міського голови Вадим Борець, представники департаменту соціальної політики, структурних підрозділів міської ради, представники громадських організацій осіб з інвалідністю.

В.о. директора департаменту соціальної політики Ужгородської міськради Леся Куценко представила План заходів із реалізації Стратегії створення безбар’єрного простору на території Ужгородської громади на 2023-2024 роки. Разом із представниками громадських організацій виділили найбільш уразливі проблеми для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, а саме:

– пологих пандусів, спеціальних підйомників та інших засобів доступності для людей із порушенням опорно-рухового апарату;

– тактильної пологої плитки, інформаційних таблиць та позначень шрифтом Брайля, інших візуальних елементів і аудіопоказчиків для людей із порушенням зору;

– дублювання важливої звукової інформації текстами, організації сурдоперекладу, використання систем звукопідсилення для людей із порушенням слуху.

Після обговорень вирішили внести зміни і зауваження до Плану заходів із реалізації Стратегії для подальшого внесення на розгляд депутатами на сесії.

Ужгородська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*