У 2020 році у Львові мають встановити 26 пандусів та 20 підйомників для осіб з інвалідністю

У 2020 році у Львові мають встановити 26 пандусів та 20 підйомників для осіб з інвалідністю. львів, депутат, засідання, пандус, підйомник, bicycle, outdoor, tree, wheel, bicycle wheel, bike, land vehicle, person, tire, vehicle. A man riding on the back of a bicycle

Під час пленарного засідання депутати внесли зміни у додаток до ухвали “Про затвердження Програми забезпечення доступності житлових приміщень осіб з інвалідністю у кріслах колісних та осіб з порушенням зору 1 групи“.

Зокрема, у пункті 1.4 у новій редакції зазначено, що перелік житлових приміщень, які підлягають облаштуванню елементами доступності для осіб з інвалідністю, затверджується щорічно.

Депутат Львівської міської ради Михайло Дідух, коментуючи, подякував управлінню соціального захисту за співпрацю для покращення умов проживання людей з інвалідністю.

«У 2019 році нам вдалось зрушити з мертвої точки велику проблему, коли люди з обмеженими можливостями не мали змоги вийти за межі своїх домівок. На тепер маємо уже 15 підйомників, більше 7 пандусів. А на наступний рік заплановано ще 26 пандусів та 20 підйомників. Ще дякую управлінню соціального захисту, а також Ярославу Грибальському, який очолює Львівське обласне відділення Українського фонду «Реабілітація інвалідів», який докладає також багато зусиль».

Відповідно до ухвали, наступного року пандуси мають встановити на вул. Парковій, 10/1, вул. Любінська, 89-б/2, вул. Широка, 84/36, вул. Широка, 100/44, вул. І. Вагилевича, 6/3, вул. І. Верхратського, 11-а/1, вул. К. Левицького, 26/8 та інших.

У 2020 році підйомники встановлять на вул. Б.-І. Антонича, 4, під’їзд 5 вул. В. Вернадського, 32/83, вул. В. Сосюри, 46/96, вул. Гетьмана І. Мазепи, 9-а/84, вул. І. Біберовича, 11/9, вул. І. Величковського, 2/77, вул.І.Величковського, 48/73 та інших.

Детальніше:

Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*