У Києві карту укриттів адаптують для людей з порушеннями зору

У Києві карту укриттів адаптують для людей з порушеннями зору. київ, доступність, карта укриттів, порушення зору, інвалідність

У Києві карту укриттів адаптують для людей з порушеннями зору. київ, доступність, карта укриттів, порушення зору, інвалідність

У Києві карту укриттів адаптують для людей з порушеннями зору з метою підвищення доступності та встановлення додаткових гарантій безпеки для всіх категорій населення.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська спільно з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України проведуть моніторинг укриттів на доступність для людей з інвалідністю усіх нозологій.

За словами Лесі Петрівської, до перевірок укриттів також буде долучено представників різних громадських організацій, оскільки необхідно налагоджувати ефективну роботу та спільними зусиллями підвищувати рівень безпеки людей з інвалідністю в Києві.

«Закликаю дітей та дорослих з інвалідністю ставати на облік у Територіальні центри соціального обслуговування. Для нас критично важливо мати оновлені та актуальні бази даних людей з інвалідністю для того, щоб оперативно та своєчасно надати їм потрібну допомогу. Також на минулому тижні було презентовано серію роликів з субтитрами, текстовим описом та перекладом жестовою мовою про те, що, перш за все, потрібно знати маломобільним групам населення. Паралельно міська влада розробила короткі інструкції для громадян про те, як діяти в разі надзвичайної ситуації», – зазначила Леся Петрівська.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*