У Кропивницькому обладнали «пункти незламності» для маломобільних людей (ФОТО)

У Кропивницькому обладнали «пункти незламності» для маломобільних людей (ФОТО). кропивницький, пункт незламності, маломобільна людина, пандус, інвалідність

У Кропивницькому обладнали «пункти незламності» для маломобільних людей. кропивницький, пункт незламності, маломобільна людина, пандус, інвалідність

У Кропивницькому обладнали «пункти незламності» для маломобільних людей.

Про це у Фейсбуці повідомила Кропивницька міська рада, передає Укрінформ.

«У Кропивницькому наполегливо розширюється мережа «пунктів незламності». В обласному центрі обладнали додаткові пункти обігріву, адаптовані для маломобільних груп населення», – зазначає міська рада.

За їхньою інформацією, під час блекауту в них можуть одночасно розміститися майже півтори сотні людей.

«Пункти незламності» для маломобільних людей працюватимуть на вулицях Кропивницького, 106 та Олени Теліги, 75. «Пункт незламності», розташований у Комунальному закладі «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради», що на вулиці Бєляєва, 72, зможе прихистити у себе в умовах блекауту сім’ї, в яких є діти з інвалідністю.

«Приміщення центру має пандус, підйомник для візочків. Крім того, додатково встановили у кімнаті на другому поверсі буржуйку, маємо запас дров, подовжувачі, посуд. У кімнатах є ліжка, сповивальний столик, ігровий куточок для дітей, є кімната для приготування їжі і прання. Тут можуть одночасно розміститися 66 батьків із дітьми», – зазначила директор закладу Лілія Місюня.

Людей маломобільних та з інвалідністю у разі потреби з їхніх домівок у пункти обігріву доставлятиме соціальне таксі.

У Кропивницькому обладнали три пункти незламності для маломобільних груп населення / Фото: Кропивницька міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*