У Маріуполі відбулося засідання комісії доступності

У Маріуполі відбулося засідання комісії доступності. мариуполь, доступність, засідання, пандус, інвалідність, person, indoor, sitting, flag, group, people, human face, clothing, working. A group of people sitting at a table

У Маріуполі відбулося засідання комісії доступності. мариуполь, доступність, засідання, пандус, інвалідність

5 липня в ході робочого засідання обговорили реалізацію в Маріуполі Програми доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп. На зустрічі були присутні заступник міського голови Сергій Захаров, фахівці департаментів житлово-комунальної інфраструктури, соціального захисту населення, транспорту і зв’язку, охорони здоров’я, представники районних адміністрацій та громадських організацій.

Основна частина питань стосувалася установки пандусів в багатоквартирних будинках. Наприклад, в будинку за адресою вул. Пилипа Орлика, 75 вже реалізується проект з установки нахиленого електропандуса від входу в під’їзд до ліфта. Додатково готується проектно-кошторисна документація ще по 16 проектам.

Також присутні зверталися до заступника міського голови у сприянні проведенню робіт з асфальтування внутрішньодворових доріг, укладання тактильної плитки та встановлення звукових світлофорів. Сергій Захаров зазначив, що проведе об’їзд за даними адресами, щоб детально розібратися в ситуації.

Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*