У столиці шляхи розміщення тактильної плитки звільнять від сторонніх об’єктів

У столиці шляхи розміщення тактильної плитки звільнять від сторонніх об’єктів. київ, доступність, перевірка, порушення зору, тактильна плитка

У столиці шляхи розміщення тактильної плитки звільнять від сторонніх об’єктів. київ, доступність, перевірка, порушення зору, тактильна плитка

У столиці шляхи розміщення тактильної плитки будуть звільнені від сторонніх об’єктів, оскільки це несе загрозу здоров’ю та життю особам з порушеннями зору.

Як зазначила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська, тактильна плитка – це не дизайнерське рішення, а елемент доступності міської інфраструктури для осіб з порушеннями зору.

«Деякі представники вуличної роздрібної торгівлі, а також ресторанного бізнесу встановлюють свої навіси, вуличні меблі, а також інші елементи на шляху розміщення тактильної плитки. Це є загрозою для здоров’я, а іноді для життя людей з порушеннями зору. З метою притягнення до відповідальності недобросовісних суб’єктів господарювання, а також усунення з тактильної плитки різних елементів благоустрою було направлено звернення до Департаменту міського благоустрою КМДА. Фахівці розпочали інспектування міських територій щодо виявлення вищевказаних порушень», – наголосила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що наразі перевірка триває, мешканці, які побачили подібного роду порушення можуть звернутись до районних в місті Києві державних адміністрацій, Департаменту міського благоустрою КМДА, а також зателефонувати на гарячу лінії Київської міської державної адміністрації за номером 15-51.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*