Укрзалізниця запускає онлайн-замовлення спеціальних вагонів для осіб з інвалідністю

Укрзалізниця запускає онлайн-замовлення спеціальних вагонів для осіб з інвалідністю. онлайн-замовлення, послуга, спеціальний вагон, укрзалізниця, інвалідність

Укрзалізниця запускає онлайн-замовлення спеціальних вагонів для осіб з інвалідністю. онлайн-замовлення, послуга, спеціальний вагон, укрзалізниця, інвалідність

Ця послуга вже доступна в тестовому режимі за посиланням https://services.uz.gov.ua/special-carriage.

Заявку необхідно подавати принаймні за 3 доби до дати запланованої подорожі. Протягом 24 годин оператори Укрзалізниці візьмуть заявку в роботу та зв’яжуться із замовником послуги.

Отримати та сплатити квитки можна в залізничній касі не пізніше ніж за 1 годину до відправлення поїзда.

Уточнити статус заявки можна за цілодобовим безкоштовним телефоном 0 800 503 111.

Раніше, замовляючи цю послугу, пасажир або його представник був змушений мінімум двічі приїжджати на вокзал. Відтепер вагони, спеціально облаштовані для людей на кріслах колісних, можна замовляти, не виходячи з дому. Можливість замовити вагон безпосередньо у касі також залишається у якості резервної.

Сервіс призначено для осіб з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю, пасажирів на кріслах колісних та осіб, які їх супроводжують.

Новий сервіс реалізовано в рамках програми «Безбар’єрна залізниця». Також на сайті https://services.uz.gov.ua доступне замовлення вокзального помічника, який допоможе з багажем і посадкою.

Укрзалізниця заохочує зворотний зв’язок, тож будемо раді отримати ваші відгуки на адресу .

Нагадаємо, що Укрзалізниця має у своєму парку 50 вагонів з підйомниками або пандусами, з яких 37 — вагони нового покоління, які збудовано протягом останнього року. Усі ці вагони обладнано відповідно до вимог інклюзивності, зокрема, є доступна вбиральня і купе, облаштовані згідно з потребами маломобільних пасажирів. У новозбудованих вагонах у такому купе розташовані спальні дивани, які можуть змінювати кут нахилу й фіксувати тіло, пульт для регулювання освітлення, кнопку для звернення до провідника та пристрій для гучномовного зв’язку з ним.

Фото: t.me/UkrzalInfo

Укрзалізниця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*