Унікальний гінекологічний кабінет для жінок з інвалідністю відкрили у Заліщиках (ФОТО)

Унікальний гінекологічний кабінет для жінок з інвалідністю відкрили у Заліщиках (ФОТО). заліщики, гінекологічний кабінет, жінка, пологовий відділ, інвалідність

Унікальний гінекологічний кабінет для жінок з інвалідністю відкрили у Заліщиках. заліщики, гінекологічний кабінет, жінка, пологовий відділ, інвалідність

Гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу відкрили у Заліщицькому пологовому відділі.

Гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу облаштований інклюзивним обладнанням — універсальне гінекологічне крісло з електричним приводом, що опускається і підіймається на належну висоту, з урахуванням потреб жінок з інвалідністю, зазначили у міськраді.

Даний кабінет створений з метою надання кваліфікованої, конфіденційної та безкоштовної допомоги в режимі 24/7 (профілактика ВІЛ, лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, запобігання небажаній вагітності, невідкладна допомога жертвам зґвалтувань тощо).

Відкриття гінекологічного кабінету стало можливим завдяки благодійному фонду «Український жіночий фонд» за підтримки фонду ООН в галузі народонаселення (UNFPA) та Міністерства закордонних справ Данії.

Нагадаємо, у Тернопільській області такі сучасні кабінети відкрили лише у місті Заліщики, Чортків, Кременець та Тернопіль.

Тернополяни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*