В Донецькій області серед перевірених укриттів немає тих, які відповідають вимогам безбар’єрності

В Донецькій області серед перевірених укриттів немає тих, які відповідають вимогам безбар’єрності. донецька область, брифінг, перевірка, укриття, інвалідність

В Донецькій області серед перевірених укриттів немає тих, які відповідають вимогам безбар’єрності. донецька область, брифінг, перевірка, укриття, інвалідністьФото: з відкритих джерел

Серед 53 укриттів, які перевірили посадовців в Донецькій області, немає жодного доступного для всіх мешканців громад. Попри вимоги, схованки від обстрілів зможуть стати шелтером не для всіх людей з інвалідністю, інформує «Вільне радіо».

Про складнощі в питанні безбар’єрності розповів на брифінгу виконуючий обов’язки начальника управління містобудування та архітектури ДонОВА Василь Теклюк.

“Було обстежено 53 споруди цивільного захисту. З обстежених споруд цивільного захисту немає таких, які були б розраховані для потрапляння в них людей з інвалідністю. Хоча всі норми повинні виконуватись і ці об’єкти повинні бути безбар’єрними. На сьогоднішній день (брифінг проходив 16 листопада 2023 року, — ред.) даних про такі об’єкти немає”, — сказав Василь Теклюк.

Зазначимо, що це стосується не всіх укриттів на Донеччині, а тільки тих, які змогли цього року перевірити представники управління містобудування та архітектури області.

Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.

В Донецькій області серед перевірених укриттів немає тих, які відповідають вимогам безбар’єрності. донецька область, брифінг, перевірка, укриття, інвалідність

Євген Вакуленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*