В Одесі покращують умови доступності до об`єктів інфраструктури для людей з інвалідністю

В Одесі покращують умови доступності до об`єктів інфраструктури для людей з інвалідністю. одеса, готельєр, доступність, зустріч, інвалідність, indoor, floor, person, wall, clothing, footwear, woman, room, furniture, man. A group of people in a room

В Одесі покращують умови доступності до об`єктів інфраструктури для людей з інвалідністю. одеса, готельєр, доступність, зустріч, інвалідність

26 жовтня 2018 року в Міському центрі адміністративних послуг відбулася зустріч готельєрів та одеситів з обмеженими фізичними можливостями

Проведення заходу було ініційовано департаментом культури і туризму Одеської міської ради.

Директор департаменту культури та туризму Тетяна Маркова зазначила, що місто приділяє велику увагу створенню умов для людей з інвалідністю. З урахуванням їх потреб облаштовуються центр міста і пляжі, також спеціальні вимоги ставляться перед готелями.

Гостям зустрічі презентували моніторинг одеських готелів, які пристосовані до потреб людей з інвалідністю. Так, в Одесі 15 готелів мають по одному-два номери для цієї категорії громадян.

Голова громадської організації «Спортивний клуб інвалідів «Одеса-Баскет» Олег Прохоров поділився з готельєрами і одеситами з обмеженими фізичними можливостями враженнями про свою нещодавню поїздку в Брюссель на Всесвітній саміт по доступному туризму. Поїздка відбулася за підтримки департаменту культури та туризму Одеської міської ради.

Крім того, учасники зустрічі розглянули пропозиції щодо підготовки Меморандуму для готельєрів Одеси, ініціативу проведення екскурсій для людей з інвалідністю в спеціально обладнаному електромобілі та ін.

Навесні наступного року в Одесі планується проведення зустрічі з представниками міст-побратимів, під час якої обговорять питання доступності людей з інвалідністю до культурних і соціальних об’єктів.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*