В Софіївській громаді запрацювала нова послуга “Соціальне таксі”

В Софіївській громаді запрацювала нова послуга “Соціальне таксі”. софіївська громада, пересування, послуга, соціальне таксі, інвалідність

В Софіївській громаді запрацювала нова послуга “Соціальне таксі”. софіївська громада, пересування, послуга, соціальне таксі, інвалідність

Шановна громадо! На черговому засіданні виконавчого комітету Софіївської селищної ради затверджено Положення про надання транспортної соціальної послуги «Соціальне таксі», яка надається Софіївським центром надання соціальних послуг Софіївської селищної ради Дніпропетровської області. Рішення прийнято з метою вільного пересування людей з інвалідністю в межах Софіївської громади та в межах області.

Послуга надається: особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, особам зі зниженою руховою активністю, особам похилого віку, які пересуваються на візках, за допомогою милиць, палиць, ходунків.

Надання послуги поза межами громади можливе в межах Дніпропетровської області виключно до будинків-інтернатів, лікарень, санаторних, реабілітаційних, оздоровчих закладів. Послуга надається за межами громади особам з інвалідністю І та ІІ груп з захворюваннями опорно-рухового апарату, які пересуваються на інвалідних візках (милицях, палицях, ходунках), не більше двох разів на рік.

Послуга не надається:

 • громадянам, які мають форми психічного розладу;
 • громадянам з активною формою туберкульозу;
 • карантинним інфекційним хворим;
 • людям з інвалідністю, в т.ч. дітям з тяжкими порушеннями роботи опорно-рухового апарату (прикутим до ліжка);
 • громадянам, які в момент виконання заявки перебувають в алкогольному або наркотичному сп’янінні.

Для отримання Послуги особа (або її представник, опікун, піклувальник) подає до Центру або старості відповідного старостинського округу для реєстрації отримувача послуги письмово заяву

До заяви додаються:

для дітей віком до 18-ти років:

 • копія свідоцтва про народження дитини (з 14 років копія паспорту);
 • копія витягу з Реєстру територіальної громади або довідки про фактичне місце проживання;
 • копія паспорту матері (батька), офіційного представника дитини;
 • копія ідентифікаційного коду матері (батька), офіційного представника дитини;
 • копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18-ти років;
 • копія рішення про призначення опікуном (піклувальником) дитини з інвалідністю та/або рішення суду про визнання дитини з інвалідністю недієздатною (за наявності).

для осіб з інвалідністю (маломобільних осіб) віком від 18-ти років:

 • копія паспорту;
 • копія витягу з Реєстру територіальної громади або довідки про фактичне місце проживання;
 • копія ідентифікаційного коду;
 • копія довідки медико-соціальної експертної комісії (МСЕК);
 • копія пенсійного посвідчення або посвідчення особи з інвалідністю.
 • копія рішення про призначення опікуном (піклувальником) особи з інвалідністю та/або рішення суду про визнання особи з інвалідністю недієздатною (за наявності);
 • копія паспорта опікуна (піклувальника).

Для безпосереднього отримання послуги заявник, чиї особисті відомості внесені до інформаційної бази Центру, подає заявку не пізніше ніж за 3 (три) робочих дні до виїзду (запланованої поїздки), вказавши адресу відправлення, місця прибуття (із зазначенням орієнтовного терміну перебування на обֹ’єкті відвідування), а також кількість супроводжуючих осіб.

Заявка подається заявником особисто або через контактний телефон Центру (0565028443) з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 15:00 (з 12:00 до 12: 45 обідня перерва).

Послуга надається: понеділок – п’ятниця з 08:00 до 15:00. Одна особа може скористатися послугою не частіше 4 разів на місяць не більше 3 годин на день. Субота, неділя та державні свята – вихідні.

Послуга надається виключно за призначенням. Замовника можуть супроводжувати не більше 2-х осіб. Поїздка для супроводжуючих є безоплатною.

Перевезення замовників в межах громади здійснюється до: лікувально- профілактичних закладів, закладів, що надають соціальні послуги, центру правової допомоги, центру надання адміністративних послуг, структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, суду, нотаріату, прокуратури та правоохоронних органів, пенсійного фонду, податкових та банківських установ, житлово-комунальних установ.

Забороняється здійснювати перевезення до магазинів та ринків, інших закладів та установ з метою вирішення побутових питань, а також перевезення членів сімей отримувачів транспортної послуги.

Адреси для звернення:

Софіївський ЦНСП: смт Софіївка, вул. Незалежності 58/5 (колишнє приміщення райдержадміністрації), тел.: 0565028443

Новоюлівський старостат: с. Новоюлівка, вул. Квітнева 2;

Кам’янський старостат: с. Кам’янка, вул. Клубна, 11;

Миколаївський старостат: с. Миколаївка, вул. Авангардівська, 11;

Запорізький старостат: с. Запорізького, вул. Постного, 75.

Графік виїздів автотранспортного засобу для надання соціальної транспортної послуги «Соціального таксі»

В Софіївській громаді запрацювала нова послуга “Соціальне таксі”. софіївська громада, пересування, послуга, соціальне таксі, інвалідність

Софіївська селищна територіальна громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*