Як скористатися “соціальним таксі” у Гадячі

Як скористатися “соціальним таксі” у Гадячі. гадяч, адаптація, соціальне таксі, транспортна послуга, інвалідність, person, outdoor, clothing, transport, vehicle, land vehicle, people, red, horse-drawn vehicle, van. A group of people standing in front of a bus

Як скористатися “соціальним таксі” у Гадячі. гадяч, адаптація, соціальне таксі, транспортна послуга, інвалідність

Гадяцький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надає транспортну послугу «Соціальне таксі» мешканцям Гадяцького району соціально вразливих категорій населення.

Основна мета “Соціального таксі” – забезпечити соціальну адаптацію людей з особливими потребами, їхнє пересування до лікувальних закладів, державних установ та до об’єктів соціально-культурної сфери.

Скористатись «Соціальним таксі» можуть особи з інвалідністю (старше 18 років), громадяни похилого віку, які частково не здатні до самообслуговування (пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків та інших технічних засобів реабілітації). У разі необхідності замовника послуги може супроводжувати довірена особа.

Щоб скористатися транспортною послугою «Соціальне таксі», необхідно подати до Гадяцького районного територіального центру соціального обслуговування (вул. Героїв Майдану, буд. 5, каб. 1) письмову заяву, довідку про склад сім’ї, медичний висновок про здатність до самообслуговування та потребу в сторонній допомозі, копію довідки про встановлення групи інвалідності.

Транспортна послуга надається особі не більше двох разів на місяць. Замовлення на неї приймається соціальним працівником не пізніше ніж за три робочі дні до виїзду за телефоном 2-15-48. Обов’язково необхідно вказати маршрут і ціль поїдки, а також час використання транспорту (не більше 4 годин на день).

Замовлення приймаються в робочі дні (окрім святкових) з 8:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00

Гадяцький районний територіальний центр соціального обслуговування

“Базар Медіа в Україні”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*