Як у Миколаєві скористатися безкоштовною послугою з перевезення громадян з особливими потребами: 34-11-74

Як у Миколаєві скористатися безкоштовною послугою з перевезення громадян з особливими потребами: 34-11-74. миколаїв, перевезення, соціальна послуга, спецавтотранспорт, інвалідність, land vehicle, vehicle, outdoor, wheel, auto part, truck, bus, transport, tire, car. A truck is parked on the side of a road

У 2010 році в Миколаєві була запроваджена соціальна послуга з перевезення громадян з особливими потребами, які пересуваються на візках, та інших маломобільних груп населення спеціально обладнаним автотранспортом.

Послуга надається міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за заявками громадян, що потребують допомоги у відвіданні лікарняних закладів, МСЕК, Миколаївського експериментального державного протезно-ортопедичного підприємства, до організацій-надавачів послуг тощо.

Заявки на обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями приймаються фахівцем у телефонному режимі не менш ніж за два дні до виїзду за вказаною адресою.

Для отримання даної послуги телефонуйте за номером 34-11-74.

Для реєстрації заявки необхідно назвати прізвище, ім’я, по батькові, контактні дані та назву установи, до якої необхідно дістатися. Громадяни, які мають інвалідність, супроводжуються членами родини. Автомобіль подається в зазначений час за адресою проживання громадянина, рухається згідно затвердженого маршрутного листа до місця призначення та очікує там. По закінченню процедури або прийому в установі громадянина доставляють до місця проживання.

У 2017 році спецавтотранспортом скористалося 1527 мешканців Миколаєва, у тому числі ветерани війни, особи, що пересуваються на візках, хворі з нирковою недостатністю, що потребують проведення регулярних медичних процедур.

Виїзд спецавтотранспорту проводиться у робочі дні з 8:30 до 17:00. Послуги з перевезення надаються безкоштовно.

При необхідності додаткову інформацію можна отримати за безкоштовним багатоканальним телефоном 15-07, що функціонує у структурних підрозділах департаменту праці та соціального захисту населення.

Департамент праці та соціального захисту
населення Миколаївської міської ради

Миколаївська міська рада

Одна репліка к “Як у Миколаєві скористатися безкоштовною послугою з перевезення громадян з особливими потребами: 34-11-74”

  1. Сергей :

    С начала даже не поверил,что такое еще бывает.Пациент – колясочник, необходимо было выполнить формальности в администрации. В интернете нашел телефон 34-11-74 и,О ЧУДО! Приятный и внимательный диспетчер, хороший, вежливый и терпеливый водитель,большой комфортный микроавтобус с пандусом! С диспетчером согласовали время,водитель приехал вовремя, в администрации отнеслись с пониманием и все сделали быстро. Все совершенно БЕСПЛАТНО! Просто фантастика. Огромное спасибо работникам службы по перевозке людей с особыми потребностями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*