В Сумах оголосили новий конкурс

1 18 7 30349-1u 2. конкурс

3 лютого в Сумах стартував конкурс для неурядових організацій, що опікуються людьми з обмеженими фізичними можливостями.

Його оголосило управління соціального захисту населення у рамках реалізації програми «Місто Суми – територія добра та милосердя».

Граничний обсяг цьогорічного фінансування – 472,1 тис. грн. Умови реалізації проектів паритетні: 75% його вартості бере на себе міський бюджет, решту – 25% (або більше) – забезпечує інститут громадянського суспільства (матеріальні чи нематеріальні ресурси, у тому числі, оплата вартості приміщення, техніки, обладнання).

Мета конкурсу – залучити громадські організації до задоволення потреб територіальної громади міста у послугах із денного догляду за особами, які мають інтелектуальну недостатність, зокрема, дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства. А також ефективніше використовувати кошти цільової галузевої програми.

Заявки на конкурс прийматимуть з 3 лютого по 4 березня 2014 року, аби вже до 15 березня оголосити підсумки та назвати переможців.

Гордус Наталія

Докладніше про конкурс

Муніципальний інформаційний портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*