Криворізькі діти та молодь з інвалідністю можуть взяти участь у фестивалі «Казкові мрії»

Криворізькі діти та молодь з інвалідністю можуть взяти участь у фестивалі «Казкові мрії». підтримка, розвиток, соціалізація, фестиваль казкові мрії, інвалідність, clothing, person, smile, outdoor, woman, dancer, sport, posing, group, girl. A group of people posing for the camera

Криворізькі діти та молодь з інвалідністю можуть взяти участь у фестивалі «Казкові мрії». підтримка, розвиток, соціалізація, фестиваль казкові мрії, інвалідність

Криворізьких діток та молодь з інвалідністю запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі таланту та краси «Казкові мрії»!

Міжнародний благодійний фонд “Справедливість”, спільно з МБФ “Волонтерське об’єднання “Крила”, оголошує про відкриття реєстрації на 5-й ювілейний щорічний Всеукраїнський конкурс-фестиваль таланту та краси «Казкові мрії» для дітей та молоді з інвалідністю.

Це конкурс для дітей та молоді з інвалідністю.

Оцінювати виступи учасників буде журі, до складу якого входять зірки української естради, провідні фахівці в області культури, освіти, дитячої та юнацької творчості, патронати фестивалю, діячі мистецтв.

Мета конкурсу – підтримка та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу та сприяння їх подальшому творчому зростанню, соціалізація людей з інвалідністю.

Організатори прагнуть привернути увагу громадськості до проблем дітей та молоді, які мають інвалідність.

Юні таланти змагатимуться в номінаціях: хореографія; вокал; циркове мистецтво та оригінальний жанр; акторська майстерність; інструментальний жанр; малювання та декоративне мистецтво (живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво та декоративне мистецтво).

Вікові категорії:

– 1 вікова категорія – до 8 років;
– 2 вікова категорія – 9 – 14 років;
– 3 вікова категорія – 15 – 20 років;
– Категорія молодь (обмежена кількість) – 21-30 років;
– Змішана вікова категорія для колективів.

Фестиваль відбудеться 3 червня у Києві.

Детальніше про фестиваль – на сайті.

Зареєструватись можна за посиланням.

ТРК “Рудана”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*