На Вінниччині відбувся ІІІ Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах»

На Вінниччині відбувся ІІІ Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах». вінниця, золотий птах, пісенний фестиваль-конкурс, самореалізація, інвалідність, bird, animal, poster, cartoon, design, chicken. A close up of a sign

На Вінниччині відбувся ІІІ Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах». вінниця, золотий птах, пісенний фестиваль-конкурс, самореалізація, інвалідність

13 квітня у залі Вінницького державного академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського відбувся гала-концерт ІІІ Міжнародного пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах», який стартував 11 квітня у місті Вінниці.

Провідною метою заходу є сприяння самореалізації дітей та молоді з інвалідністю, привернення уваги громадськості до їхніх проблем.

З 2017 року Фестиваль «Золотий птах» проводиться під патронатом Першої леді України, Голови Українського культурного фонду Марини Порошенко, яка опікується дітьми з інвалідністю, а саме – інклюзивною освітою.

Учасників заходу привітали: організатор пісенного конкурсу-фестивалю, голова ГО «Центр «Культурна стратегія – ХХІ» Людмила Бушинська; народний депутат України Сергій Кудлаєнко; перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко; директор Департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук, Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі, директор Фонду ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PRO OMNIBUS» Мирослав Сатора та народний художник України Володимир Козюк.

Під час урочистого відкриття фінального етапу конкурсу Людмила Бушинська подякувала співорганізаторам заходу та усім присутнім за підтримку учасників фестивалю: «Дякую усім, хто прийшов сьогодні підтримати прекрасні таланти, які вже п’ять років поспіль ми збираємо у цій чудовій залі. Також я вдячна всім учасникам, адже це чудові діти з великим потенціалом і талантом. Ми раді, що можемо допомогти їм стати більш впевненими у собі, побудувати власний життєвий шлях, повірити у свої сили. Усі діти, які сьогодні тут, вже є зірками, які достойні поваги та великої сцени».

У вітальному зверненні до учасників та гостей фестивалю-конкурсу перший заступник голови ОДА Андрій Гижко зазначив: «Ми пишаємося мужністю, талановитістю кожного з учасників. Цей фестиваль показав, що ми можемо підтримувати таланти тих дітей, які найбільше потребують нашої уваги і турботи. Я переконаний, що цей чудовий захід відбуватиметься щороку у місті Вінниці, адже фестиваль, який проходить під патронатом Першої леді України Марини Порошенко, і надалі матиме надійну підтримку. На сьогодні триває величезна робота для дітей з особливими потребами. Зокрема, минулого року фактично в кожному районному центрі було відкрито інклюзивно-ресурсні центри, тож цьогоріч ми плануємо відкрити ще чотири, адже ми повинні пам’ятати, що саме завдяки таким дітям ми стаємо світлішими і кращими».

Нагадаємо, що пісенний конкурс «Золотий птах», який традиційно проходить навесні кожного року за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Департаменту культури Вінницької міської ради, громадської організації «Центр «Культурна стратегія – ХХІ», ВРЦСМ галерея «Арт-шик», Благодійного фонду П. Порошенка, торгівельної марки «RUTA», Культурного центру «Галерея – ХХІ» та інших спонсорів, об’єднує талановитих дітей та молодь з різних регіонів України та закордону.

Соціальний проект «Золотий птах» втілено за сприяння представника Республіки Польща, Фонду ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PRO OMNIBUS», який є організатором щорічного Міжнародного пісенного фестивалю для молоді з особливими потребами у польському місті Чехочинек під назвою «Чехочинські творчі зустрічі».

Цьогоріч у фінальному турі конкурсу виступили 20 учасників від 10 до 23 років з України, Польщі, Грузії та Азербайджану. Учасники та переможці пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах» отримали іменні дипломи, а також пам’ятні нагороди, грошові премії від організаторів і спонсорів конкурсу. Переможці конкурсу представлятимуть Україну на ХХІІІ пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі» в липні 2019 року.

Вінницька обласна державна адміністрація +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*