Хмельничани просять створити центр реабілітації для людей з інвалідністю

Хмельничани просять створити центр реабілітації для людей з інвалідністю. хмельницький, коригування, моніторинг, петиция, інвалідність, bicycle, outdoor, tree, wheel, bicycle wheel, bike, land vehicle, person, tire, vehicle. A man riding on the back of a bicycle

На сайті місцевих петицій Хмельницького з’явилось прохання Савчука Анатолія Миколайовича про створення центру комплексної реабілітації для людей з інвалідністю, інформує 0382.ua.

У петиції чоловік зазначив, що у нашому місті, як і у державі в цілому, на жаль, має місце тенденція до збільшення кількості дітей, молоді та старших людей які мають інвалідність. Потреба у реабілітаційних заходах покривається загалом для 20% містян з загальної кількості потребуючих цих послуг.

Як вважає чоловік, у місті відсутня логічна послідовність (комплексність) реабілітаційних заходів, їх завершеність через відсутність сходинок комплексної оцінки стану дитини, старшої людини, визначення послідовності, строків та методів реабілітації у планах реабілітації, моніторингу та своєчасного коригування планів реабілітації, оцінки ефективності реабілітаційних заходів, тощо.

Анатолій зазначив, що петиція має на меті задоволення законних прав осіб з інвалідністю на реабілітацію та повноцінне життя у громаді.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Боярина Ірина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*