У Миколаєві пройшов ХІІ обласний авторський конкурс художньої творчості серед людей з інвалідністю «Перлини Півдня»

У Миколаєві пройшов ХІІ обласний авторський конкурс художньої творчості серед людей з інвалідністю «Перлини Півдня». миколаїв, перлини півдня, адаптація, художня творчість, інвалідність

У Миколаєві пройшов ХІІ обласний авторський конкурс художньої творчості серед людей з інвалідністю «Перлини Півдня». миколаїв, перлини півдня, адаптація, художня творчість, інвалідність

У середу, 12 серпня, в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся ХІІ обласний авторський конкурс художньої творчості серед людей з інвалідністю «Перлини Півдня».

Заступник голови ОДА Тетяна Стахевич привітала учасників і гостей заходу та вручила подяки голови облдержадміністрації переможцям конкурсу за активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток художньої творчості серед осіб з інвалідністю та високий рівень майстерності.

«Творчість – вона завжди надихає, окриляє та дає наснагу, особливо якщо це творчість людей з інвалідністю. Приклад вашої несхильної волі надихає багатьох творити, мріяти та жити насичено і відчувати себе невід’ємною частиною цього світу. Конкурс «Перлини Півдня» ще раз довів, що люди з інвалідністю наділені безмежними талантами, які розкривають їх багатий внутрішній світ, даруючи людям чудовий настрій», – зазначила вона.

Зазначимо, що обласний авторський конкурс художньої творчості серед людей з інвалідністю «Перлини Півдня» започатковано у 2009 році.

З 2012 року підтримку в організації та проведенні конкурсу надає Миколаївська обласна державна адміністрація та Миколаївська обласна рада.

Конкурс проводиться за такими жанрами: авторська пісня, поетичний твір та проза, художнє та декоративно-прикладне мистецтво.

З 2015 року в рамках конкурсу проводиться виставка творчих робіт осіб з інвалідністю.

Цього року на адресу конкурсного комітету надійшло 55 заявок на участь в конкурсі із 20 районних та міських організацій осіб з інвалідністю.

У конкурсі 15 осіб брали участь більше 5 раз, 5 конкурсантів взяли участь в одинадцяте.

Переможці щорічно отримують дипломи та грошові винагороди за рахунок коштів з обласного бюджету відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року.

Даний захід сприяє соціальній адаптації, творчому розвитку та підіймає громадянський дух у людей з інвалідністю. Кожен з них протягом року готується до цього конкурсу і з радістю бере активну участь.

Миколаївська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*