Діти з аутизмом сприймають звуки вдвічі повільніше здорових

1 06 1388438199 2. аутизмом

1 06 1388438199 1Американські вчені виявили нову властивість дітей, які страждають аутизмом. З’ясувалося, що їх мозок повільніше сприймає звуки і обробляє їх зміст. Даний факт пояснює проблеми, що виникають при спілкуванні з людьми, що мають таке захворювання. При цьому це може стати ще одним поясненням визначення аутизму, яке говорить про порушення зв’язків між мозковими центрами, пишуть іноземні ЗМІ.

Вчені дитячої лікарні Філадельфії провели дослідження за участю 30 дітей, хворих аутизмом. Вік дітей становив від 6 до 15 років. Їм довелося зосередитися на прослуховуванні деяких звуків і складів. Підсумки підбивалися за допомогою показань магнитоэнцефалограмм – відповідь мозку у дітей саутизмом на 20-50% повільніше, ніж у здорових, а це близько 0.1 сек.

0.25 секунд – це час, який потрібен для виголошення багатоскладового слова, що говорить про значне порушення розуміння мовлення у хворих дітей.. Керівник дослідження, пояснює цей факт як порушення організації чи відсутність зв’язків між певними частинами мозку. Крім цього вчені кажуть, що магнитоэнцефалография надалі буде відмінним інструментом при діагностиці та оцінці ступеня тяжкості аутизму.

Тетяна Ганницька

АМН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*