При Івано-Франківській облдержадміністрації буде створено громадську консультативну раду у справах інвалідів

1 26 4 IMG 2245 2. інвалідів

1 26 4 IMG 2245 1

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для створення громадської консультативної ради у справах інвалідів при Івано-Франківській облдержадміністрації.

Громадська консультативна рада у справах інвалідів є консультативно-дорадчим органом і створюється з метою підтримки громадських організацій інвалідів у їх діяльності, врахування суспільно-значущих інтересів у вирішенні найважливіших соціальних питань, а також залучення представників громадськості до участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері соціального захисту громадян з інвалідністю.

Під час засідання було обговорено проект положення громадської консультативної ради і визначено дату проведення установчих зборів з формування її складу.

Прийом документів учасників установчих зборів з формування складу Громадської ради здійснюється до 23 квітня поточного року.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Івано-Франківська обласна державна адміністрація +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*