Всеукраїнська конференція «Репродуктивне здоров’я жінок з інвалідністю»

1 16 7 Репродуктивне-здоровя-жінок-з-інвалідністю 2. інвалідністю, інвалідів

1 16 7 Репродуктивне-здоровя-жінок-з-інвалідністю 1ВГО «Національна Асамблея інвалідів України» спільно з Програмою USAID «Здоров’я жінок України» 18 червня 2015 року проводить Всеукраїнську конференцію «Репродуктивне здоров’я жінок з інвалідністю».

Україна, ратифікувавши в 2009 році Конвенцію ООН про права інвалідів взяла на себе зобов’язання забезпечити доступ людей з інвалідністю до якісних послуг в сфері охорони здоров’я, включаючи сферу репродуктивного здоров’я.

Жінки з інвалідністю мають такі ж проблеми зі здоров’ям, як і всі інші жінки. Проте нерідко медичні працівники бачать лише інвалідність і, як результат, більшість проблем, пов’язаних зі здоров’ям жінок з інвалідністю ігнорується, так само як і їх право на свободу вибору у прийнятті рішень.

В 2014 році за ініціативи Національної Асамблеї інвалідів України та за підтримки Програми USAID «Здоров’я жінок України» розпочався інноваційний проект що стосувався забезпечення репродуктивних прав жінок з травмою хребта та спинного мозку. Проект реалізовувався в 4 пілотних областях: Вінницькій, Львівський, Луганській, Житомирській. За час впровадження проекту, отримавши підтримку місцевих органів влади, вдалося досягти певних позитивних результатів, які буде презентовано на вищезазначеній підсумковій конференції.

На конференції учасники матимуть змогу дізнатись про існуючі бар’єри у наданні медичних послуг жінкам з травмою хребта та спинного мозку; про позитивні практики, що були запроваджені під час реалізації проекту, обміняються думками щодо можливостей покращення ситуації в сфері репродуктивних прав жінок з травмою хребта та спинного мозку та обговорять подальші кроки роботи в цьому напрямку.

До участі в конференції запрошуються лікарі, працівники управлінь охорони здоров’я, представники органів законодавчої та виконавчої влади, громадські організації людей з інвалідністю, засоби масової інформації.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. вул. Інститутська, 4, готель «Україна», конференц-зала 3-й поверх. Початок роботи конференції о 10.00 год.

ВГО «Національна Асамблея інвалідів України»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*