Міністр соцполітики підтримав ініціативу розвитку Хмельницького державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства

1 23 4 IMG 5104 1 2. реабілітації

1 23 4 IMG 5104 1

Міністр соціальної політики Павло Розенко підтримав ініціативу розвитку державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства, що у Хмельницькому. Про це він сказав на нараді з головою облдержадміністрації Михайлом Загородним та представниками соціально сфери після відвідин підприємства.

Колектив закладу сподівається на подальше створення на базі їхнього підприємства Західноукраїнського виробничого центру протезно-ортопедичного забезпечення та реабілітації. Міністр на це відповідав, що на сьогодні і без цього формального статусу у Хмельницькому проходять протезування та реабілітацію люди зі всієї України.

«Повна підтримка у підприємства буде, моє добро на розширення є. Не залежно від того як підприємство називається, фактично воно вже стало таким центром, адже реабілітацію там проходять інваліди зі всієї України», – сказав Павло Розенко.

За словами Міністра, це один з найкращих подібних закладів в Україні. В центрі пацієнти можуть не тільки встановити протез, а й пройти курс реабілітації та навчитись користуватись протезом. Це дуже важливо, оскільки така можливість безпосередньо впливає на подальше входження людини соціум.

«Центр відомий на всю Україну. Технічно тут є чим пишатись. Українська протезна галузь дійсно може надати якісне протезування хлопцям, що повернулись з АТО», – підкреслив Міністр.

Також Розенко наголосив, що в свій час для нього було незрозумілим рішення щодо можливого знищення протезного підприємства. Зараз центру нічого не загрожує і він може далі працювати, у міністерстві будуть робити все для його підтримки та розвитку, пообіцяв міністр.

1 23 4 IMG 5113 2

1 23 4 IMG 5131 3

Хмельницька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*