Коли співає душа…

1 17 1 3883 000765 2. фестивалю

1 17 1 3883 000765 1Вже традиційно, у серпні місяці місто над Латорицею зустрічає учасників фестивалю для людей з вадами зору “Мукачево запрошує друзів” організатором якого є голова виробничої первинної організації Мукачівського учбово-виробничого підприємства “УТОС” Василь Кондрич.

І ось, цьогорічний ІХ фестиваль відбувся 4 серпня на базі відпочинку “Едельвейс” (с. Лісарня Мукачівського району). Гарний, сонячний день сприяв його проведенню. Біля високих ялиць на імітованій сцені демонстрували свої вокальні здібності представники організацій та товариств людей з інвалідністю по зору із семи областей України. Розпочав фестиваль вокальне тріо із багатої на родючі землі Волині, подарувавши гостям фестивалю не тільки прекрасне виконання пісень, а й пригостивши присутніх запашним караваєм.

Фестиваль став справжнім святом. Було відчуття, що на сцені виступають провідні артисти української естради. Адже гарно підібраний репертуар виконавців і його професійне виконання зачаровувало в отриманні насолоди від почутого. Майже дві години промайнули, як одна мить. По завершенню, у виконанні учасників прозвучав гімн фестивалю. Також, кожного виконавця було нагороджено грамотою та подарунком.

Треба сказати, що не легко членам журі було працювати. Надзвичайно складно вибирати кращого з кращих. Адже всі виконавці вразили своїм щирим, природнім, професійним виконанням та акторською майстерністю.

Побувавши на цьому святі, дивуєшся доброті людей, які, на жаль, не бачать кольори райдуги, яким Бог не дарував зір, але дарував їм добре серце, щиру душу і талант до співу.

Відділ культури виконавчого комітету
Мукачівської міської ради

«Мукачівська міська рада» +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*