На НСК «Олімпійський» відбулася презентація соціально-культурного проекту «БЕЗМЕЖ»

1 05 5 1153 2. безмеж, інвалідністю, інвалідів

1 05 5 1153 1

1 жовтня 2015 року у Холі Чемпіонів головної спортивної та культурної арени країни – НСК «Олімпійський» – відбулась урочиста подія з нагоди старту соціально-культурного проекту «БЕЗМЕЖ».

Історія цього проекту почалася приблизно 8 років тому. Вона постала із мрії декількох людей – нинішніх співзасновників «БЕЗМЕЖ» – зробити Україну країною рівних можливостей, надати людям з інвалідністю рівних прав з іншими громадянами, позбутися зневажливого, або ж жалісливого і навіть байдужого ставлення суспільства до проблем таких людей.

Етапами визрівання задуму «БЕЗМЕЖ» стали численні масові заходи за участю людей з інвалідністю – театралізовані церемонії проводів наших паралімпійців за перемогами і зустрічі національних команд, спеціалізовані івенти, які мали суспільний резонанс та привертали увагу громадян до своїх співвітчизників з інвалідністю та їх життя у соціумі.

Актуалізація проекту відбулася 2014 року, коли почалася війна, і зі Сходу повертались герої, які захистили нас там від ворога і стали беззахисними тут, на мирній території. Реалії життя такі, що уже більше року майже щодня поповнюються ряди людей з інвалідністю – молоді люди повертаються скаліченими з АТО, потребуючи допомоги та уваги лікарів, психологів, нашого з вами небайдужого ставлення…

Саме негайна реформа свідомості суспільства у ставленні до людей з інвалідністю, зміна дискурсу у висвітленні їхніх потреб та проблем і стала рушійною силою й метою проекту «БЕЗМЕЖ».

Ми прагнемо, щоб в Оновленій Україні рівність між громадянами перестала бути лише паперовою декларацією. Щоб безбар’єрність у містах і селах стала нормою життя для всіх, щоб люди з інвалідністю не почували себе в рідній країні «другим сортом», невдахами.

«БЕЗМЕЖ» – це соціально-культурний проект, основною метою якого є створення «Світу Рівних Можливостей». «БЕЗМЕЖ» – це постійна присутність в інфополі країни теми прав громадян з інвалідністю. «БЕЗМЕЖ» – це численні проекти в рамках проекту: програми на ТБ, серіали, веб-портал, соціокультурні, спортивні заходи тощо. «БЕЗМЕЖ» – це підприємство, створене з метою всебічного сприяння повній та ефективній участі в житті суспільства, нарівні з іншими, людей з інвалідністю та інших категорій осіб з особливими потребами. Потужна реалізація ідеї та ідеології проекту, його арт-втілення через унікальне дійство Infinitus за участю людей «з необмеженими можливостями», наскрізною думкою якого буде – ніхто і ніщо не може здолати сили людського духу. Наші учасники – творчі люди, артисти – люди з «необмеженими можливостями» наочно доведуть – волі і духові скоряються навіть фізичні закони.

Прем’єру першого дійства Infinitus кияни і гості столиці зможуть побачити вже 1 грудня 2015 року у великому ревю-концерті “Infinitus. Початок Великої Подорожі”, що пройде у Палаці спорту.

Організатори урочистої події з нагоди старту соціально-культурного проекту «БЕЗМЕЖ»: Національна Асамблея інвалідів України та Національний комітет спорту інвалідів України.

Учасники заходу стали: Ігор Жданов – міністр молоді та спорту України, Павло Розенко – міністр соціальної політики України, Валерій Сушкевич – уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю активісти проекту, таланти з загалу людей з необмеженими можливостями, зірки паралімпійського та дефлімпійського спорту, лідери громадських організацій інвалідів, представники посольств різних країн, творчі та соціально активні люди, просто громадяни, які сповідують небайдужість до долі України.

НСК «Олімпійський» – все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Офіційний сайт НСК «Олімпійський» +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*