В.Сушкевич провів зустріч з лідерами всеукраїнських та регіональних громадських організацій, які опікуються питаннями людей з інвалідністю

1 16 8 7b677136a21709100fdc69f90a03675a 1447429837 extra large 2. інвалідністю

1 16 8 7b677136a21709100fdc69f90a03675a 1447429837 extra large 1

Під головуванням Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю В. Сушкевича 12 листопада 2015 року в приміщенні Адміністрації Президента України відбулася квартальна зустріч з лідерами всеукраїнських та регіональних громадських організацій, які опікуються питаннями людей з інвалідністю.

Під час цього заходу було обговорено проблеми захисту прав і законних інтересів людей з інвалідністю в контексті Заключних зауважень стосовно первинного звіту України Комітету ООН з прав людей з інвалідністю, а також питання підготовки до відзначення 3 грудня 2015 року Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Крім того, до представників громадянського суспільства було доведено інформацію про вирішення Уповноваженим Президента України з прав людей з інвалідністю низки питань, пов’язаних із забезпеченням прав людей з інвалідністю співпрацею з міністерствами і відомствами з вирішення зазначених питань, а також про нагальні проблеми, які потребують першочергового врегулювання Урядом і відповідними міністерствами.

Водночас представники громадянського суспільства озвучили своє бачення стану справ у цій сфері та внесли пропозиції щодо можливих шляхів вирішення актуальних проблем, з якими доводиться стикатися людям з інвалідністю в усіх сферах їх життєдіяльності. Також учасники зустрічі висловили побажання щодо доведення В. Сушкевичем їх позиції до відома Глави держави у зв’язку з відзначенням Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Одна репліка к “В.Сушкевич провів зустріч з лідерами всеукраїнських та регіональних громадських організацій, які опікуються питаннями людей з інвалідністю”

  1. Oleg Prokhorov :

    Одесская область вместе с инвалидами и переселенными инвалидами неотемлемая часть нашей страны , тогда почему нас игнорируют. И не приглашают на такие знаковые совещания.Потом не знают что делать. Прийдется обратиться к нашему Губернатору , чтоб он восстановил справедливость

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*