В Артемівську після ремонту відкрито соціальний центр для людей з особливими потребами

1 22 3 index 1 2. соціальних

1 22 3 index 1

20 січня т.в.о. заступника голови Донецької облдержадміністрації Віктор Андрусів взяв участь у відкритті Центра соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді в Артемівську. Центр, у якому навчаються діти з обмеженими можливостями, було відновлено завдяки Програмі Розвитку ООН при фінансуванні уряду Японії.

У центрі відремонтували дах, зробили утеплення, замінили електричну проводку, облаштували вхід до будівлі та вбиральні для людей з обмеженою мобільністю. На капітальний ремонт і обладнання було витрачено 4,5 мільйони гривень.

«Кожен об’єкт, який ремонтують на Донеччині – це свідчення того, що у нас налагоджується життя, відновлюється регіон, встановлюється мир. Я переконаний, що через деякий час ми спільними зусиллями зможемо забезпечувати краще майбутнє для всієї області», – підкреслив Віктор Андрусів.

Завдяки ПРООН в Донецькій області буде відновлено більше 100 соціальних об’єктів. Центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді у Артемівську став четвертим приміщенням у цьому році, відкритим після капітального ремонту.

1 22 3 index 2

1 22 3 index 3

Управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації

Донецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*