Арттерапія у Дніпрі – діти з інвалідністю малюють картини, аби поліпшити психологічний стан (ФОТО)

Арттерапія у Дніпрі – діти з інвалідністю малюють картини, аби поліпшити психологічний стан (ФОТО). дніпро, арттерапія, діти, малювання, інвалідність

Арттерапія у Дніпрі – діти з інвалідністю малюють картини, аби поліпшити психологічний стан. дніпро, арттерапія, діти, малювання, інвалідність

У Дніпрі для дітей з інвалідністю та вадами ментального розвитку влаштовують арттерапію. Заняття проходять у центрі інклюзивної творчості «Арт паралелі». Малювання допомагає таким дітям самовиражатися та долати стрес. Також це можливість поділитися своєю творчістю. До Дня молоді роботи вихованців центру презентують дніпрянам на художній виставці.

До виставки Олег, підопічний центру, вирішив намалювати морський пейзаж. Каже, що обрав таку тему, бо мріє побачити море: «Я часто малюю, навіть на комп’ютері в програмі навчився це робити. Малюю море, бо подобається все, що з ним пов’язано, моряки, кораблі».

Діти з особливостями розвитку та інвалідністю часто малюють власні емоції та мрії, розповіла керівниця ГО центру інклюзивної творчості «Арт паралелі» Людмила Журавель: «Арттерапія, живопис це дуже важливо для таких дітей, бо так вони проявляють свої творчі здібності, розвивають їх. Часто такі діти не дуже добре розмовляють і висловлюються через малюнки».

Святкувати День молоді будуть на чотирьох станціях метро, розповіла Яна Тютяєва, менеджерка Молодіжного центру Дніпра: «На станції «Покровська» буде представлена виставка робіт вихованців центру інклюзивної творчості та Київського університету культури. Виставка триватиме з 10 до 12 серпня включно».

Для гостей Дня молоді, окрім артвиставки, підготували ще декілька локацій. На станції «Метробудівників» відбудеться форум «Молодь тут» та нагородження «Молодь Дніпра вражає», на «Металургів» – стендап та виставка громадських організацій. Захід завершиться на станції «Вокзальна» концертом із запрошеними зірками та молодими виконавцями. Також на кожній станції буде квест, в якому зможуть взяти участь усі охочі.

Дніпровська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*