В Полтавському центрі культури та дозвілля провели майстер-клас для молоді з інвалідністю з виготовлення рамок для фото. Чим саме корисні такі заняття для інклюзивних груп та як до них долучитися — дивіться у сюжеті.
— По центру, так.
— А я зробила.
Для молоді з інвалідністю віком від 18 до 40 років у Полтаві провели майстер-клас з виготовлення рамки для фото. Заняття організували представники ГО «Рівновага Плюс» в рамках проекту «Надія Є».
Ольга Кошельник, співкоординаторка проекту «Надія Є»: Це родини, молодь з інвалідністю 18+ з м. Полтава. Проходять різного плану заняття, це і розвиткові, також ми тут виготовляємо і баночки для окопних свічок, заготовки. Сьогодні тут проходить майстер-клас з виготовлення рамочок. Це мілка моторика плюс для них тут простір для розвитку, для спілкування.
Заготовки для фоторамок учасники вирізали власноруч. Заняття для них проводить вчителька 10-ї загальноосвітньої школи м. Полтава Вікторія Замула. Вона переконана: створення поробок — не тільки нагода отримати ексклюзивну прикрасу для інтер’єру: така практика, насамперед, розвиває навички із самообслуговування у побуті.
Вікторія Замула, ведуча майстер-класів в рамках проекту «Надія Є»: У нас унизу є ще ось дві, так? Тобто, ми будемо з’єднувати нашу першу частину із нашою середньою частиною.
Ігор Процай, співорганізатор майстер-класу, депутат Полтавської облради: Проводимо захід з нашими світлими дітьми. Мають відчувати як діти, так і дорослі, в цей особливо важливий час, найголовніше, що має бути — це увага. Увага, на яку вони заслуговують, оточення, на яке вони заслуговують, ті добрі, щирі слова підтримки, які вони хочуть чути і які вони будуть чути від нас.
Майстер-класи для інклюзивних груп молоді проводять щотижня в Центрі культури та дозвілля. Долучитися до них можна через фейсбук-сторінку проекту «Надія Є!!!»