Презентація Всеукраїнського соціального фотопроекту “Нескорена краса”

Презентація Всеукраїнського соціального фотопроекту “Нескорена краса”. київ, виставка, презентація, фотопроект нескорена краса, інвалідний візок, road, outdoor, sky, tree, building, city, house, street, window, church. A large building with a clock on the side of a road

Київ. 15 червня о 17:00 в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться презентація Всеукраїнського соціального фотопроекту «Нескорена краса», автором та організатором котрого є українська модель на візку Оксана Кононець та благодійний фонд «Нескорені».

Учасницями соціального фотопроекту «Нескорена краса» стали 12 успішних, талановитих і вродливих дівчат, котрі показали й довели те, що інвалідний візок не є перешкодою красі, коханню та особистому щастю. Ми всі абсолютно рівні і нам під силу різні професії, спорт, подорожування та мрії. Головне – це сильне бажання та віра у себе!

Виставка соціального фотопроекту «Нескорена краса» триватиме з 16 по 29 червня 2017 року в Національному музеї Тараса Шевченка (бульвар Шевченка 12). Кошти, зібрані під час проведення виставки, будуть направлені на закупівлю спеціального обладнання для Відділення відновлюваної ортопедії та реабілітації спинальних хворих Київської міської клінічної лікарні №4 Солом’янського району.

Локація надає можливість вільного й безперешкодного пересування та безкоштовну участь людям на інвалідних візках.

Інформаційна аґенція культурних індустрій ПРО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*