Дітки із особливими потребами поїдуть на відпочинок до оздоровчого табору на березі Чорного моря

Дітки із особливими потребами поїдуть на відпочинок до оздоровчого табору на березі Чорного моря. луцьк, відпочинок, море, робоча зустріч, інвалідність, table, person, indoor, people, laptop, computer, clothing, family, woman, furniture. A group of people sitting at a table

Дітки із особливими потребами поїдуть на відпочинок до оздоровчого табору на березі Чорного моря. луцьк, відпочинок, море, робоча зустріч, інвалідність

Луцька міська рада значну увагу приділяє громадським організаціям та підтримці дітей з особливими потребами. Минулого року вперше вдалося організувати відпочинок 3 громадських організацій на морі.

Цього року такі громадські організації, як Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя», громадська організація батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку, громадська організація «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята» та громадська організація «Повір у себе» звернулися до Луцької міської ради з проханням щодо організації літнього відпочинку на морі дітей з особливими потребами.

Управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у період з 9.04 по 6.05.2019 був оголошений тендер для закупівлі путівок. Свої пропозиції зареєстрували :

  • ТОВ «Лазурит КЕМП»
  • ТОВ «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Сонячний».

Згідно протоколу розкриття торгів пропозиція ТОВ «Лазурит КЕМТ» отримала перемогу на тендерних торгах та укладено договір з надання послуг. Дитячий оздоровчий табір «Лазурит КЕМП» знаходиться на березі Чорного моря у курортному селі Красне, що у Скадовському районі.

8 травня відбулася робоча зустріч з головами громадських організацій на якій були оголошені підсумки тендеру та ознайомлено з умовами перебування дітей на відпочинку. Методом жеребкування організації визначили у який час відпочиватимуть на морі, та обговорили проблемні питання.

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді бере на себе зобов’язання (згідно міської програми) оплату проживання, харчування та переїзду дітей з особливими потребами. Голови громадських організацій висловили слова вдячності за організацію поїздки та задоволені представленою пропозицією.

Щиро сподіваємось, що цього року відпочинок дітей буде комфортним, цікавим та дуже корисним.

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Луцька міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*