У Рівному особливу молодь навчали робити прикраси (ВІДЕО)

У Рівному особливу молодь навчали робити прикраси (ВІДЕО). рівне, емоція, майстер-клас, прикраса, спілкування, table, person, indoor, classroom, clothing, academic, people, desk, lab, dining table. A group of people sitting at a table

У Рівному особливу молодь навчали робити прикраси. рівне, емоція, майстер-клас, прикраса, спілкування

Не з коштовного каміння, проте щиро і з любов’ю. 8 травня у Рівненській обласній універсальній бібліотеці відбувся майстер-клас з виготовлення незвичних прикрас. Їх робили люди з обмеженими можливостями. У справу вони вкладали всю душу.

Десять з цієї сторони і десять ось тут, щоб ваші квіточки були посередині, між цими такими кругленькими макаронами.

Пані Марія більше 5-ти років проводить різні майстер-класи для людей з особливими потребами. Сьогодні допомагає їм виготовити намисто до Дня матері.

От зараз вони ніби намистинки нанизують на ниточку. Макарони. В той час у них іде розвиток моторики дрібної. Їм це покращує мову. Вони займаються самостійною роботою. Я їм звичайно допомагаю, але намагаюся привчати до того, що вони повинні це самостійно робити, – розповідає працівниця бібліотеки Марія Новікова.

Не з першого разу, проте виходить в Олександри. У дівчини ДЦП. Вона старанно робить намисто і не одне.

“Я роблю для мами, баби і сусідів”, – розповіла учасниця майстер-класу Олександра.

Їй допомагає дідусь.

“От сиджу також. Намисто ось це роблю. Хотів їй допомагати, але вона каже, що сама буде робити” СТИК “Аби їй подобалося, то і мені подобається”, – Микола Косянчук прийшов на майстер-клас з онучкою.

Такі заходи, для особливих людей, проходять щотижня в Рівненській обласній бібліотеці. Кожного разу щось нове.

Ми куховарили тут. Робили салати різні, навіть вінегрет. Я так його люблю. Він такий добрий, – ділиться враженнями Ірина.

Та найголовніше, кажуть організатори майстер-класу, це те, що люди між собою спілкуються, обмінюються емоціями та корисно проводять час.

Інеса Пославська та Юрій Кобів

Телеканал «Рівне 1»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*